İnternetle ilişkisi olan kişilerin hayatında önemli bir yere sahip olan google dan faydalanılarak geliştirilmiş olan keyboardr sitesinden söz edeceğim. Ana sayfasında tarih ve saatin sürekli aktif olduğu, beyazın ağır bastığı bir tasarıma sahip kendileri.

Siteye girdiğim ilk andan beri düşünüyorum, neden böyle sade ve zamanlı birşey yaptıklarını ama halen anlam veremedim. Yalnız bu siteye rastladığım çok iyi oldu , bazen derinlere dalıp giderken kafamın başka yerlerde olduğu bilip gözlerimin de zaman da olması benim için değişiklik olacaktır.

Keyboardr.com adresine girip kısa bir süre bekleyin ki zamanın nasıl geçtiğine tanık olun. Ardından aramak istediğiniz kelimeyi search something kısmına yazıp bir süre daha bekleyin sonuçlar çoğaldıkça hoşunuza gidecektir.

Aynı sayfada 5 farklı dalda arama sonucunu görüntüleyebilmenin tadını çıkarın. ( google.com , blogsearchgoogle.com , youtube, images.google.com ve en.wikipedia.org ) Merak edilen bir konu hakkında araştırma yapılırken hem yazılı dökümana ulaşılması kolay hemde resim ve videolara.