Avea gençlik patlaması oLmuş gençlik paatLatma şöLeni de haberimiz yokmuş. Bir arkadaşım önerdi üye oLurken hiçbir uyarı yapıLmadan üye oldu. Akabinde telefonuma sms geLdi. Aynen yazıorum :

“biAlem’e hoş geldin! Avea şifren ve numaran ile http://www.bialem.com’a gir. Haftalık üyelik ücreti 6SMS/12 Kontördür.”

Evet gözLerime inanamadım. Kendi bLog sayfan oLuyor ve netten kişiLerLe mesajLaşma bedeLi 2sms! Bu ne ya? WordPress, Blogger gibi gözünü sevdiğim ücretsiz hizmetleri varken nedir bu saçmalık anlamadım! Amaç logo melodi indirmekmiş.  Peki size logo melodi indirince ücretlerini yazıyım.

FonSes 12 SMS/içerik 24 kontör/içerik
Logo 12 SMS/içerik 24 kontör/içerik
Renkli Logo 12 SMS/içerik 24 kontör/içerik
Duvar Kağıdı 12 SMS/içerik 24 kontör/içerik
Resimli Mesaj 12 SMS/içerik 24 kontör/içerik
Tema 16 SMS/içerik 32 kontör/içerik
Video 16 SMS/içerik 32 kontör/içerik
Oyun 54 SMS/içerik 108 kontör/içerik

Kolaylık bunun neresinde? Üstelik hiçbirşey indirmesem hatta girip blog oluşturmasam bile iptal edene kadar her hafta 12 kontörüm gidecek. 1 saat boyunca iptal etmeyi aradım ki bulana kadar canım çıktı sayfanın en ücra köşelerine saklamışlar (!), buldum ve paylaşmak isterim olur da bu tuzağa düşerseniz aramayın bulmak saatinizi almasın.

“biAlem.com.tr üyeliğinizi sona erdirmek için kısa mesaj ile “IPTAL” yazıp 9393‘ye gönderiniz ya da müşteri hizmetlerimizi arayınız. Ce Ltd. Şti.Avea Müşteri Hizmetleri: 05059640951″

Saygılar.