!!!Edit – Rapidshare Linkleri Silinmiştir. O yüzden Tek Torrent linki verdim.
GTA efsanesi San Andreas’dan sonra devam ediyor. Birkaç hafta önce ekran görüntüleri yayımlanan Grand Theft Auto IV Tam Sürümü sadece bu sitede!

GTA nedir?

Açılımı Grand Theft Auto, yani Büyük Araba Kaçakçılığı (Hırsızlığı) manasına gelir. Oyunda yapamayacağımız şey yok denecek kadar azdır. Herşeyi yapabiliriz bu oyunda. GTA, GTA 2, GTA 3, Vice City, San Andreas derken, sonunda GTA IV’e geldik…

Aylardır beklediğim Grand Theft Auto IV sonunda çıktı ve şu anda indirmekte olduğum oyunun download (indirme) dosyalarının linklerini sizinle paylaştım. Dikkat! Dosya boyutu 13.84 GB büyüklüğündedir. Bu sizi şaşırtmasın.Türkiye’de ilk olduğunu belirtmekten gurur duyuyorum! Link’leri Rusyadaki üye olduğum bir siteden izin ile aldım. Buyrun oyunun tanıtımı ve linki yazının devamında..
(EKRAN GÖRÜNTÜLERİ VE İNDİRME LİNKİ YAZININ DEVAMINDADIR!)

(TÜRKİYE’DE İLK GTA IV TORRENT İNDİRME LİNKİ YAZININ DEVAMINDA)
BANA BİR MASAL ANLAT

GTA IV çıkmadan önce bu şarkıyı hep söylemişimdir. Artık o kadar çok rivayetler çıktı ki sonunda şöyle bir şarkı yazmak zorunda hissettim kendimi;”Bana bir masal anlat Rockstar, içinde GTA IV olsun…” diye giden bir şarkı. Oyunun Tralier’ının çıkmasını beklemek, oyunun çıkmasını beklemekten daha sinir bozucuydu. Bu kadar rivayet sonrasında, Tralier geldi, izledik. Bir şey anlamdık. Çünkü oyunun Tralier’ından ben sadece karakteri çıkarabildim.

OYUNA İLK BİZ BAKALIM

Evet, masalımızdan sonra oyunumuza geçiyoruz. Herkes ilk önce oyunun nerde geçeceği konusunda fikir yürütmeye başladı. Biri diyor Londra, diğeri diyor Paris… Tralier gelmeden hemen önce açıklandı, Liberty City. Ama bu bizim GTA III’deki minik Liberty City değil. New York’un minik bir kopyası olan Liberty City bu. Oyunun Tralier’ını ilk izlediğimizde göze çarpan ilk şey sokakların sakin değil de, tam tersine cıvıl cıvıl olması. Etraf o kadar cıvıl cıvıl ki arada “cıvıl” yerine “cıvık” yazdığım bile oluyor. New York olduğunu unutmadan söylüyorum bunu.Bu yüzden bu ortama ayak uydurmak zorundayız. Sokaklar bana San Andreas’daki Las Venturas’ı anımsattı bir anda… Vayyy be, ne günlerdi onlar… Özletiyor kendini San Andreas . Oyunda artık yayalar çok dikkatli. Hatırlarsanız GTA San Andreas’da sadece silah sıkınca yayalar kaçışıyordu. Şimdi ise artık elimizde su tabancası bile olsa kaçışacak dereceye geldikleri görünüyor. Şimdiden söyleyeyim oyunda uçak yok. Ama görevlerin çoğunluğu gökdelenlerin tepesinde geçiyor. Bu yüzden oyunda helikopter tarzı uçan araçlar var. Bu arada gökdelen deyince aklıma geldi, gökdelenlerin çoğunluğunun içine girebiliyoruz. Yani ister uçun, ister yürüyün.
Oyunda artık sürat botlarıyla, su yollarında yarış yapabileceğiz. Botlar çok geliştirilmiş ve onları sürmek “Çok harika” bir duygu. Botların denge sistemi değiştirilmiş, daha gerçekçi ve eğlenceli yarışlar bizi bekliyor. Araçlar çok detaylı, en ufak bir çukurda bile araba sallanacak. Araba çalma yöntemleri de ayrı bir özellik. Artık arabanın camını kırıp arabayı çalabileceğiz. Bu yüzden herkesin oyunda fazlasıyla araba çalmak isteyeceğini düşünüyorum. Araba çeşitliliği ise oyundaki çeşitliliklerle kafa tutabilecek düzeyde. O kadar çok araba var ki, elimden gelse o arabaların hepsini kullanmak isterim diye düşünüyorum. Ve artık arabalar, eski tür değil, yeni tarz arabalar. O yüzden arabanın içinde kalmayı çok isteyeceksiniz… Arabadayken kamerayı kendimiz ayarlayıp sabitleyebiliyoruz. Böylece oyuncuya daha çok özgürlük sunulmuş oluyor.
TAMAM BU KADAR YETER, KARAKTERİ TANIYALIM

Karakterimizin adı Niko Bellic. Arkadaş Doğu Avrupalı. Biraz Türk’e benziyor. Çünkü o pala bıyıklar, uykudan daha yeni kalkmış gibi sakallar hangi İnsanoğlu’nda var, bana söyler misiniz?? Ama sakın yanlış anlamayın, kötü bakımdan değil, iyi bakımdan söylüyorum bu lafları. En azından, “TTK” yapabiliriz. Yani “Türk Türkü Kollar” hehehe. Bu arkadaşımızın hantal gibi göründüğüne bakmayın. Adam telefon direklerine çıkıyor. Duvarlara çıkıyor. Yangın merdivenlerini Jackie Chan gibi kullanıyor. Çok yetenekli bir arkadaşımız yani. Şimdi biraz daha bakınca daha bir karizma göründü gözüme. Niko silahını çıkardığında ekrana Siyah bir daire içinde çapraz bir hedef geliyor. Yani manual nişan sistemi GTA IV’te de var. Şimdi de biraz oyunun geriye kalan özelliklerinden bahsedelim…

BİRKAÇ ÖZELLİK DAHA…

Şimdi de biraz oyunun geriye kalan özelliklerinden bahsedelim

– Dövüş sistemi çok geliştirilmiş. İnsanları sürüklemek veya dövmek çok doğal gözüküyormuş. Çok gerçekçiymiş.

– Dan Houser:
– “Multiplayer modları hakkında şu an için yeterli bilgi veremem ama daha sonra açıklayacağız, şimdilik size oyunun MMO olmayacağını söyleyebilirim. Birçok eğlenceli multiplayer modları üzerinde çalışıyoruz”

– Cep telefonumuz çok işe yarayan bir araç olacak. Görevlerimizi ayarlamak için milleti arayabiliyoruz. Mesela ben A görevini önce yapmayı seçeceğim ama sen B görevini daha önce oynamayı seçebileceksin.

– Telefonumuzun sağ alt köşesinde “Adres defteri” var ve bu adres defterini kullanarak çetelerle bağlantı kuruyoruz. Görevler alabiliyoruz.

– Central Park’ın oyunda olacağı onaylandı. (New York’un ormanı işte. Hani Spider-Man 2’de de var ya Central Park. O işte )

– Oyunumuz yatay olarak GTA SA’dan küçük olsa bile dikey olarak çok daha geniş. Harita şimdiye kadar görmediğiniz kadar detaylı.

– Veeee… Oyunda çocuk da var ama sakın öldürmeyin

– Oyunda her türlü mağazalar var. Süper marketten tut, DVD’ciler, sinemalardan tutun, tiyatrolara kadar her şey var.

Elimden geldiğince sizlere bilgi vermeye çalıştım. Umarım bir şeyler anlarsınız. Kendinize ve oyunlarınıza iyi bakın.

DOWNLOAD LINKLERİ

Duvarkağıdı: http://www.rockstargames.com/IV/downloads/wallpapers/outdoor-niko_1024x768.jpg

OYUNUN İNDİRME LİNK’İ AŞAĞIDADIR

Dikkat! Dosya boyutu 13.84GB büyüklüğündedir. Bu sizi şaşırtmasın.

RAPIDSHARE UZUN İŞ DİYORSANIZ BUYRUN TEK TORREN LİNKİ. TORRENT PROGRAMI İLE ÇALIŞTIRARAK İNDİRMEYE BAŞLAYIN.

3.Ü DE FARKLI KİŞİLER TARAFINDAN TORRENT’E ATILMIŞTIR.
DENEYİN, HANGİSİ HIZLIYSA ONU ÇEKİN.

LİNK1 – GTA.4.REAL.PROPER.Crack.ONLY-FCUKTHESCENE

LİNK2 – GTA IV PC Version

LİNK3 – GTA IV – Gran Theft Auto 4 – Crack + Serial Keygen

LINK 4 – Sadece Crack’ler !!! Razor Gta IV Crack Pack

Arama Key : GTA IV indir, GTA IV rapidshare, GTA IV link,GTA IV ücretsiz,GTA IV download, %100 çalışan Torrent linki sadece bu sitede, GTA IV %100 çalışan Torrent linki