Düzeltme: O kadar çok soru alıyorum ki başlığı Facebook Hesaplarını Kırmak Mümkün yerine Facebook Hesaplarını Kırmak, İptal Etmek… yapmak zorunda kaldım. Umarım daha anlaşılır ve bulunur olur ki herkes faydalanabilsin. Bu arada Msn’e akşamları giremiyorum (googledafirmalar.com ve caddeizmir.net gibi platformların yönetimi bende olduğundan) o yüzden online olarak yardım etmek isterdim ama üzgünüm 🙂

Sonunda zamanım oldu ve facebook gibi sosyal ağlardaki hesaplara erişmenin yöntemini açıklama vakti buldum.
Hemen kısaca bahsedeyim.
Öncelikle bilmeniz gerekenler; grafik tasarım, facebook hesabı açmak, php, html, ftp.
Kimin adresini kırmak istiyorsanız ilk önce onun arkadaş listesinden bir yakın arkadaşını sahte bir hesap açarak ekliyorsunuz. Daha açık anlatırsam diyelim hesabına erişmek istediğimiz kişinin adı Ahmet Koç olsun. Ahmet Koç isimli sahte bir hesap açıyorsunuz. Aynı hesapla gerçek Ahmet Koç’un arkadaş listesindeki bir arkadaşına istek göndererek “Diğer hesabın şifresini unuttum o yüzden yeni açtım kabul edersen sevinirim” gibilerinden bir de mesaj göndererek kabuş etme olasılığını %100’e çekiyoruz. Diyelim o arkadaşın adı da Gamze Tuna olsun. Ardından kabul eden gamze Tuna’nın fotolarını pc’ye kaydederek Gamze Tuna isimli sahte bir hesap açıyorsunuz. O hesapla da Gerçek Ahmet Koç’a aynı mesaj ile istek gönderiyorsunuz. Ahmet Koç yani kurbanınız bunu %100 yiyeceğinden kişi listenizi gerçek Gamze Tuna’nınki ile şişirin.Yani gerçek Gamze Tuna’nın arkadaşlarının hepsini ekleyinki inandırıcılığınız olsun.
Ardından bir host ve domain alın. Örnek http://www.facebookizmir.com. Bu hesaba ekte gönderdiğim php dosyasını düzenleyerek şifrenin database’inize kaydolmasını sağlayarak, kaydolduktan 1 sn sonrası yönlendirme olarak https://login.facebook.com/login.php?login_attempt=1 adresini belirtin ki şifre database’inize kaydolduktan sonra gerçek facebook’tan sanki şifresini yanlış girmiş gibi giriş yaparak durumu çakmasın.
Sonra da database’inize kaydedilen kullanıcı adı ve şifre ile Ahmet Koç’ın gerçek hesabına legal olarka giriş yaparak istediğinizi yapabilirsiniz.
Bu yönteme Eye to Duped diyorum. Daha önce direk html, java scrpit ve asp dillerinde yüzlerce sahte sitede denenmiş ve başarılı olunmuştur.
Facebook şifresini kırmak kolay değil tabiki de. Biraz bilgi ve sabır şifreleri size getirecek tek yoldur.

Facebook giriş bölümünün php hali (image’lar ile beraber) :
indirin

Bu makale bilgi amaçlıdır. Kullanım şekli yazarı bağlamaz ve sorumlu tutulamaz.