Sürekli yaptığım silinen dosyalarını kurtarma işlemini sitemde yayınlamadığımı fark ettim. “Abi çalışıyor mu garanti?” gibi sorulara cevap vermeyeceğim o yüzden dikkatli okuyun. Program insan yapımı olduğundan [ 🙂 ] %100 olarak kurtarma yapamaz. Birincisi kurtarma yaptığı en iyi dosya türü Jpeg,Gif,Png,Bmp (yani resim dosyaları). Fakat bugüne kadar doğru dzgün mp3 falan kurtaramadım söylemekte fayda var.Deneyin derim. Programımımız budur :

Devamında açıklama ve indirme linki var..

Recovery My Files, şu anda dünya üzerinde silinen dosyaları kurtarmakta birçok programla karşılaştırılmış ve testlerde en üst sırada yer almış başarılı bir programdır. Recover My Files; silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, ZIP dosyaları, e-posta, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenizi sağlayan üstün özelliklere sahiptir.

Recover My Files; Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini bile geri getirebilir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için uzman bir bilgisayar kullanıcısı olmaya da gerek yoktur. Program 4 temel adımda dosya kurtarma işlemini gerçekleştirecektir.Program FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerinin yanında Jaz, Zip sürücü, diğer çıkartılabilir medya ve dijital kameralardaki verileri de tam olarak kurtarabilmektedir (resmi açıklama böyle ama %100 kurtarma mümkün olmuyor hiç).

2 Farklı sürümü (hepsi aynı işe yarıyor ama rapidshare silerse diye 🙂 )

Recover_My_Files 3.98_Build_6408

RecoverMyFiles 3.9.8.6259

Reklamlar