hediyre
Kasım 2008’den bu yana bilgilerimi paylaştığım bloğumda bu konuyu yayınlarken bugüne kadar 19,744 kişi yazılarımı okumuş. Günlük ortalama 130 ziyaretçiyi bulan ((her sabah bilgisayarı açtığında yeni birşey var mı diye kontrol edenler de var)) bloğumda siz ziyaretçilerim ile artık siber kanka olduk 😛

O yüzden kendi kendime dedim ki “günde onlarca tasarım yapıyorsun fakat wordpress sakinlerine grafik olarak bir kıyağını görmedik hakan beyyy!” 🙂 Yüzlerce kişinin msn’ini facebook’unu geri aldık saolsunlar çoğuyla kanka bile olduk ama 20.000’nci ziyaretçiye özel bir hediye vermek istiyorum.

kisi20.000’nci ziyaretçi bunu nasıl anlar? Yani 20.000’nci siteme giren kişi bunu nasıl anlar diye açarsam, yan tarafta gözüken gibi bölümde (sitenin sağ menüsünde alt taraflara doğru bir yerde) ziyaretçi sayısını takip ederek eğer 20.000 sayısını görüyorsa 🙂 hemen Klavyesinin tuşlarına baksın, Ok tuşlarının üzerinde bulunan Delete, Insert, Home gibi tuşlar var yaa; heh işte onun üstünde (laptop kullananlar sağına soluna baksın) Print Screen yada Prt Sc yazan tuşa basarak ekran görüntüsünü alsın. Sonra Photshop yada Paint’te boş bir sayfa açıp CTRL+V yada sağ tıklayıp Yapıştır tuşuna basaraktan görüntüyü alıp farklı kaydedip hakan@caddeizmir.net adresine göndererek benimle irtibata geçsin ve ona en kıyak tasarımı yapacağım.

İster sevgilisiyle, ister Gothic tasarım, İster Illustrasyon… Hangi tasarımı hayal ediyosa 1 gün içinde yapacağım. Hadi bakalım bol şans diyorum.
19.999 ve 20.001‘i gören kullanıcının çok içine oturduysa bu olay o da yapsın bu işlemi onada yapalım 🙂

Bol Şans. Saygılar Photoshop Expert Hakan Kurt 😀