aaa Facebook kimi zaman başımıza dert olmuştur. Donduruyorsunuz tekrar aktif oluyor bir türlü silinmiyor. İşte bu duruma kesin çözüm. Yalnız bir daha o hesabı aktif edemeyeceğinizi unutmayın.
Aşağıdaki adresi tıklayarak facebook’ta oturum açın ve aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfada uyarı aldıktan sonra Gönder tuşuna basın.
Dikkat ! Bu işlemden sonra o hesabı geri alamıyorsunuz, ancak ve ancak yenisini açabiliyorsunuz.

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Untitled-1

Halâ nasıL oLuyor diye soru sormayın; yayınlanmayacaktır ve cevap yazılmayacaktır.Aşağıdaki satırı okuyun yeterli açıklama verilmiştir.

Bu yöntem yasaLdır ve sadece giriş yapılan profili silmek için kullanılır.
Hack yöntemi felan değildir. Facebook’un açığını kapatmaık için yarattığı bir betiktir. Çünkü kapatılan hesaplar tam anlamıyla deaktif olmuyordu ve herkes şikayetçiydi. Php 5’in geliştiricilerinden olan arkadaşlarımla beraber öneri betikler yayımlayarak katkıda bulunduk ve ancak şimdi yayına geçti. 2009 olmasının sebebi Php 4 dilinde bunun açık yaratacağı düşüncesiydi ve php5 test edilerek aktif edilme kararı alındı.
Hayırlı olsun diyelim 🙂

Arama terimleri: facebook sil, facebook iptal, facebook hesaplarını silme, facebook hesaplarını silmek, facebook’umu silmek istiyorum

Reklamlar